ALTSO’dan eşofman yardımı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) tarafından Kestel Merkez İlköğretim Okulu öğrencilerine eşofman yardımı yapıldı. Kestel Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Köseoğlu’na ve ALTSO Başkanı Kerim Aydoğan’a teşekkür etti.
ALTSO, Kestel’de bulunan Merkez İlköğretim Okulu öğrencilerine eşofman yardımında bulundu. Yardım törenine Milli Eğitim Müdürü İbrahim Köseoğlu, Kestel Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ALTSO Başkanı Kerim Aydoğan, Kestel Meclis üyeleri ve muhtarlar da katıldı. Törende konuşan Kerim Aydoğan, öğrencilere verilen hediyelerin TOBB tarafından gönderildiğini ve öğrencilerin motivasyonunu arttırmayı hedeflediklerini söyledi. Milli Eğitim Müdürü İbrahim Köseoğlu da ALTSO Başkanı’na okullara yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür etti.
Kestel’in eğitim açısından çok önemli bir belde olduğunu söyleyen Köseoğlu, Kestel Beldesi’ne yeni eğitim kurumları kazandırmayı hedeflediklerini belirterek, “Eğitime çok önem veren bir başkanımız var. Kendisiyle Kestel’e bir lise yapılması ile ilgili protokolü imzaladık. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor.” dedi. Tören sonunda Kestel Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Köseoğlu’na ve ALTSO Başkanı Kerim Aydoğan’a Kestel’deki okullara yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür plaketi verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!