reklam
reklam

ALTSO'DA DEVİR TESLİM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

4 Aralık 2022 - 17:52

ALTSO’DA DEVİR TESLİM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ALTSO’DA DEVİR TESLİM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Son Güncelleme :

17 Kasım 2022 - 17:39

182 views

05 Kasım 2022 Cumartesi günü Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda  ve 12 Kasım 2022 Cumartesi günü ALTSO’da  gerçekleştirilen Yönetim Kurulu ve Meclis Divanı seçimleriyle göreve gelen yeni Başkanı Eray Erdem, önceki başkanımız Mehmet Şahin’den görevi devraldı.

Gerçekleşen ilk yönetim kurulu toplantısında ise Başkan Yardımcılıklarına Ahmet Paşaoğlu ve Yakut Benal, Sayman Üyeliğe de Cem Özcan seçildi.

Odamız Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen devir teslim töreninde konuşan Başkanımız Eray Erdem, “Bizi bu göreve layık gören tüm üyelerimize tekrardan çok teşekkür ediyorum. Alanya’mızda yer alan her kurum ve kuruluşla işbirliği içerisinde Alanya’mıza ve üyelerimize hizmet edeceğiz. Görevini bırakan Mehmet Şahin başkanımıza ve yönetim kuruluna da yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim” dedi.

ŞAHİN BAŞARILAR DİLEDİ

2013-2022 yılları arasında Odamız Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Başkan Mehmet Şahin ise konuşmasında yeni Başkan Eray Erdem’in başkanlık görevini kutlayarak, görevinde başarılar diledi.

Gerçekleştirilen konuşmaların ardından Başkanımız Eray Erdem, 2013-2022 yılları arasında Odamız Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Başkan Mehmet Şahin ve yönetim kurulu üyelerine yaptıkları hizmetlerin anısına birer plaket takdim etti.

reklam
reklam