Altgeçitler pislik içinde

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar D-400 karayolu altındaki alt geçitler pislik içinde. Mahmutlardan sahille vatandaşın tek bağlantısı olan alt geçitler insan dışkıları, yağmur sularının getirdiği pisliklerin yanı sıra uyuşturucuların, balicilerin ve hayat kadınlarının pazarlandığı mekanlar haline gelmiş durumda.  Alt geçitlerin bu durumuna her gün şahit olan Mahmutlar halkı, Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulundular.
Vatandaşlar, “Alt geçitlerin durumu vahim, Mahmutlar Belediyesi Fen İşleri ekipleri alt geçitler için rutin olarak temizlik ve bakım ekibi kurmalıdır. Bakımsız olan bu yerler kontrol mekanizması oluşmadığı sürece şu anda olduğu gibi kendini bilmezlerin WC’leri, uyuşturucuların mekanları ve hayat kadınların pazarlandığı izve yerler olarak kalacak. Asıl işlevi olan alt geçitlerde tarih olacaktır” dediler.
Vatandaşlar, “Aydınlatmanın olmadığı bu alt geçitlerden, hava karardığı vakit nasıl geçilecek? sorusunu yöneticilere sormak istiyoruz, ama cevaplayacak yönetici bulamıyoruz. Alt geçidi bulmak ve altından geçmek için 200 metre kumsalda yol kat etmek gerektiğini halkın sorunlarına tercüman olan Mahmutlar Post Gazetesi manşet haberi ile yöneticilere duyurdu ama hiçbir yönetici bu soruna eğilmek istemiyor. Buralar için harcanan trilyonlarca para, bizim ödediğimiz vergilerden gidiyor, proje yapılacaksa halkın katılımı ile onaylanan projeler yapılsın saçma sapan proje istemiyoruz” dediler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!