Alt geçitte turizmci desteği

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar Yeni Mahalle D-400 karayolu üzerine bir adet alt geçit yapıldı. My Dream Beach Club otelin katkıları ile yapılan alt geçiti tüm vatandaşlar kullanabilecek. 5. Nisan 2011 günü yapılan Mahmutlar sahil projesi kapsamında alt geçit için hazır beton büzlerini yaz sezonu boyunca D- 400 karayolu kenarında bekletiyordu. 7 Aralık 2011 Çarşamba günü Mahmutlar belediyesinin Fen işleri ekibi ile Alanya karayolları ekibinin ortaklaşa başladığı alt geçit çalışması kısa bir süre içerisinde sonuçlanacağı öğrenildi.
OTELCİ DESTEK VERİYOR
Mahmutlar belediyesince iptal edilen 11 alt geçit Mahmutları ileriki günlerde büyük sıkıntıya sokacağı tartışılmaya başlandı. Alt geçit malzemelerinin My Dream Beach otel sahibi tarafından karşılanan alt geçittin işçiliğini karayolları ve Mahmutlar belediyesi gerçekleştiriyor. Mahmutlar belediyesini eleştiren Mahmutlar halkı “ sahil projesi kapsamında yapılan ihalenin 1.’si iptal edildi, 2. İhale 3, Trilyon 600 Milyar olarak duyuruldu, fakat 11 alt geçit iptal edilmişti. Başkan Ali Çelik’in geçtiğimiz günlerde Alanya yerel televizyondaki haber de sahil proje 5 Trilyon’a mal olacak dedi. Anladığımız kadarı ile ihaleye 1 Trilyon 400 Milyar ek bir doğrudan temin yapılmış, burada şunu sormak istiyoruz birinci ihalede 5.5 Trilyonluk bir ihaleye 11 alt geçit dahil edilmişti. Şimdi 11 alt geçit iptal edildi fakat ihale yine 5 Trilyon oldu bu neden hiç kimse bunu sebebini sormayacak mı? diyerek sorumsuzluğa göz yumulmasın” dediler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!