Alkışlar Gökkuşağı Engelliler Dayanışma derneğine

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1501988_595162973871092_1112659896_nMerkezi Mahmutlar’da bulunan Gökkuşağı Engelliler Dayanışma Derneği üyeleri geçtiğimiz hafta Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ı makamında ziyaret ettiler. Dernek Başkanı Mustafa Kartaloğlu, yardımcısı Yalçın Durmuş ve mahmutlar Cumhuriyet Mahallesi muhtarı Ahmet Top, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ı Gökkuşağı Engelliler Derneği’nin Alanya-Gazipaşa yolu üzerindeki ARGE proje ile hayata geçirdiği Engelliler kampı hakkında bilgilendirdiler.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, projeyi çok beğendiğini Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazır olduğunu ifade etti.
Mahmutlar Post Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan Gökkuşağı Engelliler Derneği Başkanı Mustafa Kartaloğlu, “Bu projede büyük aşama kaydettik ve tüm ARGE çalışmalarımızı sessizce bitirdik. Bundan sonra kamp için derneğimize tahsisi yapılacak arsanın işlemlerinin bitirilmesi önceliğimiz olacaktır. Bu konuda tüm Alanya ve Gazipaşa’daki kurum, kuruluşlar ve İlçe mülki amirleri ve Belediyelerimizden destek bekliyoruz” dedi.
Sessizce kurulan ve sessizce özveri ile çalışan Gökkuşağı Engelliler Derneği büyük bir projeye imza atması tüm engelli vatandaşlarımızın sevinç kaynağı olmuştur. Mahmutlar Post Gazetesi olarak başta dernek Başkanı Mustafa Kartaloğlu olmak üzere tüm yöneticileri ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Gökkuşağı Engelliler Derneğini Mahmutlar Post Gazetesi olarak destekliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!