reklam
reklam

ALGC, Alanya Lazer Göz ile imzaları attı. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

8 Aralık 2022 - 22:55

ALGC, Alanya Lazer Göz ile imzaları attı

ALGC, Alanya Lazer Göz ile imzaları attı
Son Güncelleme :

03 Ağustos 2022 - 17:00

1.061 views

Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC) ile Özel Lazer Göz Tıp Merkezi arasında Özel Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi imzalandı ALANYA’NIN yüz akı sağlık kuruluşlarından olan Özel Lazer Göz Tıp Merkezi ile ALGC arasında Özel Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi imzalandı.

Sözleşme kapsamında ALGC üyeleri ve aileleri, göz muayenesi, göz tetkikleri ve operasyonlarında indirimli hizmet alacaklar. Yine anlaşma kapsamında ALGC üyelerinin çocuklarına ücretsiz Plus Optix Göz Taraması yapılacak. ‘

CEMİYETİMİZE HAYIRLI OLSUN’

Anlaşmaya ilişkin bilgi veren Lazer Göz Tıp Merkezi Müdürü Kemal Yılmaz, “Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve aileleri için bir indirim anlaşması düzenledik. Göz muayeneleri, gözle ilgili tetkik ve operasyonlardan indirimli yararlanacaklar. ALGC üyelerinin çocuklarına özel ileri teknoloji Plus Optix Göz Taraması da hediye ediyoruz. Cemiyetimize hayırlı olsun” dedi.

‘ÜYELERİMİZE HİZMETLERİMİZ SÜRÜYOR’

ALGC Kurucu Başkanı Ferit Kesen ise “Kıymetli üyelerimize hizmet noktasında çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Bugün de Özel Lazer Göz Tıp Merkezi ile bir anlaşma imzaladık. Alanyamızın yüz akı sağlık kuruluşlarından Özel Lazer Göz Tıp Merkezi’nden üyelerimiz ve aileleri son derece cazip şartlarda özel sağlık hizmeti alacaklar. Biz bu noktada Kemal Bey nezdinde Özel Lazer Göz Tıp Merkezi’ne teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar, var olsunlar. Üyelerimize bu tip anlaşmalarla faydalı olmaya devam edeceğiz” dedi.