Akşam yat sabah kalk Zam!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Eren Bahçeci, Ekonomi ve diğer gündemler ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bahçeci, “Akşam yat sabah kalk zam, zamsız bir günümüz geçmez oldu” dedi.

İYİ Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Eren Bahçeci, “Son zamanlarda yağmur gibi gelen zamlar halkı perişan etti. Akşam yat, sabah kalk zam, zam, zam” dedi. Bahçeci, “En basitinden akaryakıta gelen zamlar geçtiğimiz günlerde 10 gün içinde benzine 89 kuruş, motorine 87 kuruş, LPG’ ye ise 93 kuruş zam geldi. Bunlarla birlikte ÖTV’yi de sıfırladılar. Sanayi doğalgazına %48 oranında zam gelirken elektrik zammı kapıda. Zam, zam, zam nereye kadar?

DAR GELİRLİ GEÇİNEMEZ DURUMDA!

Evlerimiz’in temel gıda maddelerin den biri olan Ayçiçek yağının 5 litresi 35 liradan 100 lira oldu. Ekmeğe 50 kuruş zam kapıda deniliyor. 80 gr simit olmuş 2.50 kuruş. Bu hükümet işçisi ne 1 çayı 1 simiti bile çok görür olmuş, asgari ücretli bir kişi 4 kişilik hanesine 2.825 lira ile nasıl bakacak?

VERGİ VE CEZA İLE YÖNETİLİYORUZ!

Öyle bir duruma geldik ki üretim yok, tüketim çok. Vergi ve ceza ile yönetilen bir devlet haline geldik. Türkiye Cumhuriyeti devletinde yaşayan herkes zamlardan dert yanarken, bazı vatandaşlar burunlarından kıl aldırmadan yaşantılarına devam ediyor. Hala rahmetli Ecevit zamanındaki zamlardan bahsederek kendilerini tatmin ediyorlar. Bilmiyorlar ki arasında dünyalar kadar fark var. Ecevit döneminde insanlarda vatandaşlarda para vardı mal yoktu. Şimdi ise kimsede para yok alacak mal çok ne tezat ne tatmin karsızlık. 2023 deki genel seçimler de halkımızın bu hükumete gereken dersi vereceğini düşünüyorum. Devlet halkına, halk da devletine sahip çıkacak bu kaostan kurtulacağız.

BU PROVOKASYONLARI HALKIMIZ YEMİYOR

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Bingöl de esnaf ziyaretlerinde bulunan genel başkanımız sayın Merak Akşener ve ekibine yeni bir provokasyon yapılmıştı. Burada genel başkan yardımcılığını yürüten Lütfü Türkan Şehit ailesine küfur edildi diye ülkeyi ayağa kaldırdılar. Küfür etti mi etmedi mi bilen yok. Sesi duyulmuyor. Ettiyse genel başkanımız gerekeni yapmış ve görevden almıştır. Peki şunu hiç düşündünüz mü?  Sen ta İzmir den Bingöl’e gel orda bir dünya laf söyle herkes sussun! Öyle mi? Senin orada ne işin var? Seni kim gönderdi oraya? Zaten meral hanıma hakaretten davalık olan bir adamsın sen kimin uşağısın? Gelelim şehir gezilerine il ilçe ilçe gezip esnaf ziyareti yapan genel başkanımıza nereye giderse gitsin gittiği her yerde hep bir provokasyon oluyor. Allah’ın işine bak ki hep bize denk geliyor artık bunları halkımız yemiyor siz daha önemli olan ülkenin ekonomisine yoğunlaşın batıyoruz batıyor.

ÖNCE KENDİLERİNİ BİR BAKSINLAR

İYİ Partinin son zamanlarındaki yükselişini çekemeyenler şehitte kelle diyenler, çiftçiye ananı da al git diyenler, PKK terör örgütü ele başı Apo’nun kardeşini devlet televizyonuna çıkaranlar Mersin milletvekili olan bayanın polis memurlarına ve ekibine tükürürüm şerefsiz pislik deyip, polis memurunu açığa aldıranlar,  şehit annesi olan anayı mahkeme koridorlarında süründürenler, yine milletvekili olan zat’ın Erdoğan’a oylarımız ile destek veriyoruz, Allah hanemize sevap yazmaya devam ediyor diyenler sonunuz geldi. Artık yol çok yakın, yola iyi bakın! Aşağıdan yukarıdan yolun sonu görünüyor.

MİSAFİRPERVERLİK BÖYLE OLMAZ

Yapılan etkinliklerde maalesef MHP genel başkan yardımcısı konuşmasında millet ittifakını yakın teröristlik le bağlaştırmıştır ve ağır itamlar da bulunmuşlardır. insanları birbirine karşı kutuplaştıran bu sözler üzerine Alanya İyi Parti İlçe Başkanımız Alper Arıkan ve Alanya CHP İlçe Başkanımız Coşkun Karadağ, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya Bakkallar Odası Başkanı Velittin Yenilap bu konuşmaları kendilerine yakıştırmadığı için protokolden ayrılmışlardır. Burada ev sahipliği yapan kişi Alanya belediye Başkanı Adem Murat Yücel’dir. Bu yapılan saygısızlığa karşı sesi çıkmamış ve ardından da bir açıklama yapmamıştır. Be adam!! madem çağırdın niye laf söylüyorsun” diyerek sitemlerini bildirdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!