AKP fıtık etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

basbakan-erdogan-antalya-da-5425429_oBAŞBAKAN Tayyip Erdoğan geçtiğimiz hafta Cumartesi günü Gazipaşa’ya gelerek, Gazipaşa Havalimanı açılışını gerçekleştirdi ve havalimanının 500 metre daha uzayacağının bilgisini verdi.
Erdoğan, Ne Gazipaşa’da, ne Manavgat’da, ne de Antalyada ilçelerin Belediye Başkan adaylarının kim olacağını açıklamayarak adaylık bekleyen aday adaylarını adeta fıtık etti.
Gazipaşa Havalimanı açılışında konuşan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ise Gazipaşa havalimanı için,“Burayı nasıl büyük bir şevkle yaptım” sözleri Gazipaşa ve Alanyalılar tarafından manidar bulundu.
‘Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın, Gazipaşa havalimanı ile ilgili ne düşündüğünü ve nasıl engellendiğini tüm Alanya ve Gazipaşa halkı biliyor’ diyen vatandaşlar, “Binali bey Gazipaşa’ya uçak inmez, bu riski yok sayamayız’ diyerek Başbakanı ve milletvekillerini inandırmıştı. Gazipaşa Havalimanı kadar yolcu kapasitesi olmayan bölgelere modern ve kapasiteli havalimanı yapıldığına basın aracılığı ile şahit oluyoruz. Binali bey konuş-malarında samimi değil” açıklamasını yaptılar. AKP İlçe Belediye Başkan adaylarını 21 Aralık’ta Antalya’da yapılacak bir toplantıda açıklanacağı tahmin ediliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!