Ahmet bebeğe 100 bin lira

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Mahmutlar ‘da bulunan SMA Hastası Ahmet Bebeğe Mahmutlar ‘lı İş insanı Mehmet Mercan 100.000 bin TL. yardımda bulundu. Mahmutlar Atatürk Caddesinde bulunan Melek Home Emlak sahibi Ahmet Mercan hayırseverliğini bir defa daha göstererek Ahmet Bebeğin tedavisine katkıda bulunarak örnek oldu. Mahmutlar Post Gazetesi olarak Tüm Alanya Halkına çağrıda bulunuyoruz. Ahmet Bebeğimizin süresi çok az kaldı. Fitre ve Zekatlarımızı Ahmet Bebeğe verelim. Ahmet’imizin yaşaması için gereken 2.5 milyon Euro ‘uyu el birliği ile tamamlayalım.
MÜFTÜ ÇAĞRIDA BULUNDU
Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) Başkanı Mesut İlhan Ahmet Bebeğe 100 bin lira bağışta bulunan Mehmet Mercan’a Mahmutlar halkı adına teşekkür etti. İlhan “Mahallemizde bulunan iş insanı Mehmet Mercan bu gün Ahmet Bebeğe 100 bin lira bağışta bulunarak örnek bir davranışta bulundu. Bu davranışından dolayı kendisini tebrik ederim. Ayrıca Alanya Müftüsü Ahmet Bebeğe Fitre ve Zekat ‘ın verilmesi için açıklamada bulundu. Ahmet’imiz için birlik olmalıyız” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!