Ağlamayan bebeğe meme vermezler!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kestel’de yaşlı bir kadın otobüs durağı tabelası konusunda 6 kez muhtarlığa gelip canlı yayında muhtarı fırçalamasının ardından büyükşehir belediyesi ekipleri sorunu çözdü.
Alanya’da yaşayan yaşlı bir vatandaş geçen hafta Kestel Muhtarlığı ’na gelerek otobüs durağının karşısında durağı gösterir tabela bulunmadığı gerekçesiyle Muhtar Muhterem Şimşek’i fırçalamıştı. Muhtar Şimşek de bu anları sosyal medya hesabından canlı olarak yayınlamıştı. Yaşananların ardından harekete geçen Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri otobüs durağının karşısındaki yola D har bulunan tabelayı monte etti.
“YAPILANA DA TEŞEKKÜR ETMESİNİ BİLİRİZ”
Ekipler çalıştığı sırada açıklama yapan Muhtar Şimşek, “Geçen hafta otobüs durakları ile ilgili canlı yayın yapmıştık. Şu an büyükşehir belediyesi ekipleri geldi. Otobüs durağının karşısına üzerinde D harfi bulunan tabelayı dikiyor. Bundan en çok bana fırça atan teyze memnun olacak. Böyle olması lazım. Taleplerimize karşılık verildiği zaman biz de çok mutlu oluyoruz. CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ’a, encümenlere ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Müdürü Mustafa Karaduman’a teşekkür ediyorum. Biz yapılmayanı eleştirirsek de yapılana da teşekkür etmesini biliriz. Biraz geç oldu ama iyi oldu” dedi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!