850 BİN EURO’LUK SUÇLAMA

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar Kültür Merkezinin çatısı için Alanya Belediyesi eski Başkan yardımcısı Tunahan Kasapoğlu’na 850.000 Euro verdim diyen Müteahhit Kemal Aksu’nun iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

31 Mart Yerel seçimler sonrası eski belediye yönetimi ile ilgili iddialar ardı ardına gelemeye başladı. Bu iddiaların dışa vuran kısmı Mütheahhit Kemal Aksu’dan geldi. Kemal Aksu’nun kendine ait sosyal medya üzerinden yayınladığı paylaşımlarla Tunahan Kasapoğlu hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Aksu, Tunahan Kasapoğlu na Mahmutlar Kültür merkezinin çatısı için 850 bin Euro verdiğini açıkladı. Aksu, daha önce de ‘Zulüm, Gasp, Baskı…’ başlıkları ile birçok ifşaat paylaşımlarında bulunmuştu.

Kemal Aksu, son olarak hali hazırda imarı olan inşaat alanlarına ruhsat ve iskan vermeyen Tunahan Kasapoğlu’nun kendisinden çeşitli yerler ve çeşitli kuruluşlara hibeler yapmasını ve inşaat tamamlama talebinde bulunduğunu öne sürdü. 3 yıldır alamadığı ruhsatı seçimden 1 hafta önce alabildiğini ifade eden Aksu, sosyal medya üzerinden Kasapoğlu’na “Ne karşılığında ve kime nereyi hibe etmek zorunda kaldığını” sordu. Aksu konuşmasının devamında, “Kasapoğlu’nun tek bir isteğinin karşılığı 850 bin Euro masrafla yaptırdığı Mahmutlar Kültür Merkezi’nin çatısı” dedi.

İNŞAATINA DEV YÜCEL RESİMLİ BAYRAK ASTILAR

Seçim sürecinde İnşaat halindeki binalarına dev Adem Murat Yücel posterleri asan KA Collection inşaat şirketinin sahibi Kemal Aksu’dan ilginç bir paylaşım daha geldi. Aksu sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Tunahan Kasapoğlu’na meydan okuyarak, ‘geldim yoktun’ dedi.

“KRALDAN ÇOK KRALCIYDIN”

Kemal Aksu dün yaptığı hem yazılı hem videolu paylaşımlarında Tunahan Kasapoğlu’nu karşı karşıya gelmeye davet etmişti.

İşte Aksu’nun dünkü o paylaşımı; “Tunahan Kasapoğlu, kraldan çok kralcıydın. Alanya’da  mühür bizim elimizde diyerek 3 yıldan beri beni tehdit ediyordun.

En son Çarşamba günü Pazartesi seninle görüşeceğiz demiştin, ben şimdi imar müdürlüğüne geldim ama sen yoksun. Videolarla bunu kayıt altına aldım, bütün personel şahittir.

Firavunların sonu nasıl olduysa senin de öyle oldu. Bundan sonra sana kim selam verecek göreceğiz” dedi.

Kemal aksu  yaptığı yeni paylaşımla adeta meydan okudu. Özellikle ‘Gasp’ cümlesinin ne olduğunu merak eden takipçileri konuyu daha çok açmasını gerektiğini söyleyerek yorum yağmuruna tuttu.

BELEDİYEYE GELDİM SEN YOKTUN, HEP BÖYLE Mİ KALACAK SANDIN!

İşte Kemal Aksu’nun yeni paylaşımı;”Zulüm, gasp, baskı… Mühür hep sende kalacak zannettin. Ben ise haksızlığın karşısında sustum, dilsiz şeytan oldum. En son Pazartesi günü görüşeceğiz demiştin, geldim sen koltuğunda yoktun”.Bu iddiaların mahkemeye taşınıp taşınmayacağı ve İçişleri Bakanlığı’nın konu hakkında soruşturma açıp açmayacağı merak konusu oldu.Seçim kampanyası boyunca Yücel’e açık desteğini hiç esirgemeyen Aksu’nun bu paylaşımları şaşkınlık yarattı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!