10 YILDIR ÇİVİ ÇAKILMADI!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uçak, “Kargıcak Belediyesi döneminde 2013 yılında temeli atılan ve bir yılda karkası bitirilen Belediye hizmet binası çürümeye terk edildi” dedi.

İYİ Parti Alanya Belediye Meclis üyesi 7.sıra adayı Garip Uçak, Kargıcak halkının 10 yıldır Belediye yönetiminden çile çektiğini dile getirdi. Hizmet gelmediği gibi Kargıcak Belediyesi döneminde yapılan hizmetlere de sahip çıkılmadığını dile getiren Uçak verilen sözlerin hiç biri tutulmadı dedi.

“2013 YILINDA TEMELİ ATILDI ÇÜRÜMEYE TERK EDİLDİ”

Uçak, “Kargıcak Belediyesinin son Belediye Başkanı Zihni Asiltürk tarafından 2013 yılında temeli atılan 6.900 metre kare 3 kattan oluşan Belediye hizmet binası bir yıl gibi kısa bir sürede karkası tamamlandı. Büyükşehir yasası ile kapanan belde belediyeleri sonucu Kargıcak Belediyesi Alanya Belediyesine bağlandı. 10 yıldır bu milyarlık yatırıma Alanya Belediyesi bir çivi bile çakmadı.

“YÜCEL 2019’DA DÜĞÜN SALONU SÖZÜ VERMİŞTİ!”

2019 Yerel seçim çalışmaları kapsamında Kargıcak’ta bulunan Drita Otele Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel gelmiş ve Kargıcak halkına ‘6 ay içinde Belediye binasını inşaatına düğün salonu yapacağım söz’ demişti. O gündür bu gündür bu karkas binaya Alanya Belediyesi tarafından bir çivi bile çakılmadı. Kargıcak Halkı her zamanki gibi yine kandırıldı.

“YOLLARDAN KARGICAK HALKI ÇOK ÇEKTİ”

10 Yıllık Adem Murat Yücel döneminde Kargıcak halkı çok çekti, adeta cezalandırıldı. Yollarımız köstebek yuvası gibi olduğundan başta şoför esnaflarımız defalarca basında isyanını haykırdılar. Alanya Belediyesi Kargıcak’ı gözden ırak tuttu. Sadece 4 ay önce seçimler geliyor diye köy içi denilen yola bir asfalt döktüler, ara yollar hala çamurdan geçilmiyor, Kargıcak halkı bu yollardan çok çekti dedi.

“ŞAHİN HİZMET YAĞDIRACAK”

İYİ Parti Meclis üyesi aday olarak 1 Nisan da Allah izin verirse seçimi kazandığımızda Alanya’nın her noktasına hizmet yağdığı gibi, Mahmutlar’ımıza, Kargıcak’ımıza ve Kestel’imize de hizmet yağacak. Başkan adayımız Mehmet Şahin’e Alanya halkının teveccühü her geçen gün artıyor. Şehir merkezi, kapanan beldelerde ve kırsallarda Mehmet Şahin rüzgarı esiyor. Şahin Başkanın bu güne kadar Alanya’ya yaptıkları önemeli yatırımları her kes biliyor, Belediye başkanı olmamasına rağmen bu kadar hizmet yaptıysa Belediye başkanı olduktan sonra daha ne kadar çok hizmet edeceğini Alanya halkı biliyor” dedi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!