Yücel; “İl olursak kimse şaşırmasın”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

10842215_765753860186455_73884922491212773_oAlanya Belediye Başkanı AdemMurüt Yücel, Belediye Meclis Toplantısı’nın ardından dilek ve temenniler bölümünde yaptığı açıklama ile gündeme damgasını vurdu. Yücel, Alanya’nın çok yakında il olacağını iddia etti.
DEVLET ÜNİVERSİTESİNİ DE BİLMİŞTİ
Başbakan tarafından bir ay önce açıklanan Alanya Devlet Üniversitesi müjdesini, bu açıklama yapılmadan iki ay önce dillendiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Devlet Üniversitsi’nde olduğu gibi bu kez de il konusunda öngörüde bulundu.
BAŞBAKAN VE BAKANA TEŞEKKÜR ETTİ
Mart ayı belediye meclis toplantısının ardından istek ve temenniler bölümünde Devlet Üniversitesi konusu gündeme geldi. Üniversite ile Alanya’ya gelecek olan ödeneğin 10 katı artacağına dikkat çeken Başkan Yücel, “Bu da Alanya’ya büyük katkı sağlayacaktır. Başta Başbakanımıza, Dışişleri Bakanımıza ve Rektörümüze teşekkür ediyorum” dedi.
İL OLURSAK KİMSE ŞAŞIRMASIN
Alanya’nın olmazsa olmazlarının bir bir gerçekleştiğine de vurgu yapan Başkan Yücel, “Bunlardan biri havalimanı, birisi devlet üniversitesi, birisi de il konusu idi. Havaalanı ve üniversite gerçekleşti. En yakın zamanda Alanya’nın il olması ile ilgili bir haberi de duyarsak hiç şaşırmayalım” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!