YAĞLI GÜREŞ DÜZENLEYEN KENTLER BİRLİĞİ MECLİSİ ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

YAĞLI GÜREŞ DÜZENLEYEN KENTLER BİRLİĞİ MECLİSİ ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği, olağan Meclis toplantısı pandemi dolayısıyla seyircisiz olarak yapılan Kumluca Güreşleri öncesi Antalya’da gerçekleştirildi. Alanya Belediyesi’nin de üye olduğu Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği’nin meclis toplantısına Alanya Belediyesi Meclis Üyeleri Fevzi Alaattinoğlu, Mehmet Babaoğlu ve Hacı Mevlüt Zavlak katıldı.
BAŞKAN YÜCEL, PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONUNA SEÇİLDİ
Kemer’de pandemi kuralları çerçevesinde düzenlenen meclis toplantısına Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği Başkanı olan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Antalya Belediye Başkanı Muhittin Böcek, birlik üyesi belediye başkanları katıldı. Atasporumuz güreşlerin daha iyi şekilde yapılması için görüş alışverişinde bulunulan meclis toplantısında yapılan seçimlerde Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliğineseçildi.
MECLİS ÜYELERİNDEN BİRLİK BAŞKANI YILMAZ’A TEŞEKKÜR
Alanya Belediyesi’ni temsilen Birlik meclisine katılan meclis üyeleri Fevzi Alaattinoğlu, Mehmet Babaoğlu ve Hacı Mevlüt Zavlak meclis sonrasında Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği Başkanlığına yeniden seçilen Yücel Yılmaz’a “Sevgi Taşı” ve filografi sanatı ile yapılmış Türk Bayrağı takdim ederek güreş sporuna desteklerinden dolayı teşekkür etti.
 
GÖKBEL GÜREŞLERİ 1 HAZİRAN SONRASI NETLİK KAZANACAK
Ata sporu güreşi yaşatmak ve gelecek nesillere sevdirmek amacıyla yıllardır kesintisiz şekilde Gökbel Yağlı Güreşlerinin yapıldığını kaydeden Meclis Üyesi Fevzi Alaattinoğlu, “Başkanımız Adem Murat Yücel, Kestel belediye başkanlığının ilk yılından itibaren atasporumuz güreşleri yaşatmak adına Gökbel Güreşlerini her yıl özveriylegerçekleştiriyor. Başkanımız Güreş sporuna çok büyük emek verdi. Geçen yıl pandemi dolayısıyla Gökbel Güreşlerinigerçekleştiremedik. Bu yıl 1 Haziran sonrası açıklanacak kararlara göre 16. Gökbel Güreşlerine netlik kazandıracağız. Önceki yıllarda olduğu gibi çoşku ve heyecanla, halkımızla güreş severlerimizle Gökbel Güreşlerimizi buluşturmak istiyoruz.” dedi.

Alanya Haber – Mahmutlar post – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Güncel Alanya haberleri, son dakika Alanya haber ve gelişmeleri. Sondakika Mahmutlar Haberleri, Mahmutlar ile ilgili son dakika haberleri ve en son gelişmeler. En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!