reklam
reklam

Ayakkabının adresi Mert Kundura. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

4 Aralık 2022 - 19:28

Ayakkabının adresi Mert Kundura

Ayakkabının adresi Mert Kundura
Son Güncelleme :

15 Ağustos 2011 - 17:41

536 views

Yaklaşan bayram öncesi ayakkabı alışverişlerinin Mahmutlar’da en iddialı adresi Mert Kundura oldu. Ramazan Bayramı öncesinde getirdiği yeni ürünleri müşterilerinin beğenisine sunan Mert Kundura, her aile bütçesine sunduğu uygun fiyat avantajları ile de Mahmutlar’da adından sıkça söz ettiriyor.
Bayan-erkek ve çocuk olmak üzere spor ve klasik her türlü ayakkabı çeşitleri ile hizmet verdiklerini söyleyen işletme sahibi Seyfettin Kısa, “6 yıldır Mahmutlar halkına Mert Kundura adıyla hizmet etmekteyiz. Bir süre önce dükkânımızı genişleterek ve daha kaliteli hizmet etmek amacıyla yeni yerimizi açtık. Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ayakkabı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen tüm vatandaşlarımızı işletmemize bekliyoruz. Yediden yetmişe her insanımıza uygun ayakkabı modelleri ve uygun fiyatlarımızla Mahmutlar halkımızın hizmetindeyiz. Ayrıca işyerimizde ayakkabı, çanta, kemer, terlik, deri mont tamiri de yapıyoruz” dedi.
Mahmutlar Yukarı Mahalle Muhtarı Duran Okur’da Mert Kundura’dan ayakkabı alışverişi yaparken objektifimize yakalandı.

reklam
reklam