ALGC’den Şahin’e destek ziyareti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC), ALTSO önceki dönem Başkanı, Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’e destek ziyaretinde bulundu

GEÇEN hafta Alanya Belediyesi’nin mega projesi Alanya Kapalı Otopark, Pazar Alanı, Sinema ve Dijital Kütüphane inşaatında bir çökme yaşanmış, zemin katta beton döküldüğü sırada yaşanan olayda iki işçi hafif şekilde yaralanmıştı.
Çökmenin ardından ALTSO önceki dönem Başkanı, Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin olay yerine ilk gidenlerden biri olmuştu. Yetkililerden ve işçilerden bilgi alan Şahin, “Can kaybı olmaması sevindirici” demiş ve sohbet ettiği işçilere “Geçmiş olsun” dileklerini iletmişti.
Bölgeye gitmesinin ardından Şahin’e bir linç girişimi yapıldı ve yaptığının tamamen şovdan ibaret olduğu iddiaları ortaya atıldı. Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC), bu iddiaların ardından Şahin’e destek ziyareti gerçekleştirdi.
KESEN: ÜZÜNTÜLERİMİZİ İFADE ETMEK İÇİN BURADAYIZ
Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC) Başkanı Ferit Kesen, yaptığı açıklamada “Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti olarak Sayın Mehmet Şahin’e bir destek ziyaretinde bulunmak istedik. Geçtiğimiz hafta biliyorsunuz cuma pazarı inşaatında bir çökme yaşandı. İki işçi kazadan hafif yaralı kurtuldular. Sayın Şahin de bu olayın ardından bölgeye gitti. Bölgeye gitmesinin ardından Sayın Şahin’e bir linç girişimi yapıldı ve oraya gitmesinin tamamen şovdan ibaret olduğu söylendi. Bu konuda mesnetsiz eleştirilerde bulunan kişiler arasında ne yazık ki bizim arkadaşlarımızdan bazı isimler de yer aldılar. Oysa bizim toplumsal özelliğimizdir, biz bir felaket gördüğümüz, duyduğumuz zaman oraya koşan bir milletin bireyleriyiz. Yangın olsa gideriz, kaza olsa gideriz, hiç fark etmeksizin hepimiz o bölgeye koşarız. Bunun nedeni gerek yardım etmektir, gerek geçmiş olsun demektir. Sayın Şahin’e burada bir linç girişimi olduğunu gördük. Kendisine üzüntülerimizi ifade etmek üzere buradayız” dedi.
ŞAHİN: İLK DEĞİL VE SON DA OLMAYACAK
Şahin ise Kesen ve yönetimine teşekkür ederek, “Biz de her zaman basınımızın destekçisi olduk. Çünkü basınımızın en önemli özelliği insanlarımızın bilgi almalarını sağlamaktır. Kendilerine tekrar bize destek ziyaretleri için teşekkür ediyorum ama inanın ben bu linç çabalarını çok önemsemedim. Bizim ‘Geçmiş olsun’ ziyaretlerinde bulunmamız ilk değil, son da olmayacak” şeklinde konuştu. (Haber MERKEZİ)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!