reklam
reklam

ÜRETİCİLER DAHA FAZLA DESTEKLENMELİ. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

25 Eylül 2022 - 04:47

ÜRETİCİLER DAHA FAZLA DESTEKLENMELİ

ÜRETİCİLER DAHA FAZLA DESTEKLENMELİ
Son Güncelleme :

27 Nisan 2022 - 8:47

237 views

ALTSO’nun Nisan ayı gerçekleştirilen olağan Meclis Toplantısı’nda konuşan Başkan Mehmet Şahin Üreticilerin daha fazla desteklenmesi gerek dedi.

Geçtiğimiz günlerde Kırsal Kalkınma ve Kırsal Yaşamı Destekleme Derneği (KIRSALDER) ve Alanya Ziraat Odası iş birliğinde gerçekleştirilen ‘1. Alanya Çiftçi Buluşması’ hakkında konuşan Şahin, “Çiftçiler buluşmasında en önemli noktalardan biri gelen zamlarla alakalıydı. Üretici bizler için çok önemli, daha çok desteklenmeli. Geçen yılki aldığımız zirai ilaçlar üç katını da geçmiş durumda. Üreticiler onun dışında elektriğe gelen zamlardan da şikayetçi olduklarını söylediler. Bizler de notlarımızı aldık ve gerekli yerlere ilettik. Elimizden ne geliyorsa üreticimizin yanında olacağız” diye konuştu. Pandemi dolayısıyla iki yıldır gerçekleştiremedikleri geleneksel hale gelen iftar yemeğini bu yıl gerçekleştireceklerini söyleyen Başkan Şahin, tüm Alanya halkını iftar yemeğine davet etti.

reklam
reklam